Siilinjärvi » Kuntainfo » Asiointi ja neuvonta » Verkkoasiointi

Verkkoasiointi

Ryhmäpostilaatikot 

Hallintopalvelut

 
Asuntotoimisto  

asuntopalvelut@siilinjarvi.fi

Kirjaamo, kunnanhallitus ja
kunnanvaltuusto
  kirjaamo@siilinjarvi.fi
Keskusvaaliltk/vaalit   vaalit@siilinjarvi.fi
Matkailu   matkailu@siilinjarvi.fi
Ruokapalvelut  

ruokapalvelut@siilinjarvi.fi

   
Maankäyttö ja tekniset palvelut
Kaavoitus   kaavoitus@siilinjarvi.fi  

Rakennusluvat

 

rakennusvalvonta@siilinjarvi.fi

Tekniset  

tekniset@siilinjarvi.fi

Tontit  

tontit@siilinjarvi.fi

Ympäristönsuojelu  

ymparistonsuojelu@siilinjarvi.fi

Ympäristöterveyspalvelut   ymparistoterveys@siilinjarvi.fi
   
Sivistys- ja vapaa-aikapalvelut
Kansalaisopisto  

kansalaisopisto@siilinjarvi.fi

Kaukolainat  

kaukolainat@siilinjarvi.fi

Kirjasto  

kirjasto@siilinjarvi.fi

Koulutoimisto  

koulutoimisto@siilinjarvi.fi

Liikunta  

liikunta@siilinjarvi.fi

Kulttuuri  

kulttuuri@siilinjarvi.fi

Nuoriso  

nuoriso@siilinjarvi.fi

     
Koulut    
Hamulan koulu  

hamulan.koulu@siilinjarvi.fi

Kasurilan koulu  

kasurilan.koulu@siilinjarvi.fi

Kehvon koulu  

kehvon.koulu@siilinjarvi.fi

Kuuslahden koulu  

kuuslahden.koulu@siilinjarvi.fi

Pöljän koulu  

poljan.koulu@siilinjarvi.fi

Siilinlahden koulu  

siilinlahden.koulu@siilinjarvi.fi

Suininlahden koulu  

suininlahden.koulu@siilinjarvi.fi

Toivalan koulu  

toivalan.koulu@siilinjarvi.fi

Vuorelan koulu  

vuorelan.koulu@siilinjarvi.fi

Ahmon koulu  

ahmon.koulu@siilinjarvi.fi

Lukio  

lukio@siilinjarvi.fi

 
Sosiaali- ja terveyspalvelut
Palvelukeskus Risuharju   risuharju@siilinjarvi.fi
Päivänkierto  

paivankierto@siilinjarvi.fi

Sosiaalipalvelut  

sosiaalipalvelut@siilinjarvi.fi

Toimintakeskus  

toimintakeskus@siilinjarvi.fi

Päiväkodit    
Alaska   alaska@siilinjarvi.fi
Harjamäen pk   harjamaen.pk@siilinjarvi.fi
Jännevirran pk  

jannevirran.pk@siilinjarvi.fi

Kehvon pk  

kehvon.pk@siilinjarvi.fi

Leppäkaarteen pk  

leppakaarteen.pk@siilinjarvi.fi

Päiväkoti Pilvilinna  

pk.pilvilinna@siilinjarvi.fi

Päivärinteen pk  

paivarinteen.pk@siilinjarvi.fi

Pöljän pk  

poljan.pk@siilinjarvi.fi

Simonsalon pk  

simonsalon.pk@siilinjarvi.fi

Toivalan pk  

toivalan.pk@siilinjarvi.fi

Vuorelan pk  

vuorelan.pk@siilinjarvi.fi

Sähköinen asiointi

Päivähoito
Sosiaali- ja vammaispalvelut